Usługi

Szkolenia

Coaching

Wystąpienia

Szkolenia

Samodzielne kolekcjonowanie wiedzy nie zawsze przekłada się na sukcesy zawodowe i prywatne. Wspólne uczenie się przynosi nierzadko nadspodziewane efekty. Dzięki przyjaznej atmosferze, praktycznym przykładom i aktywnej formie na prowadzonych przeze mnie warsztatach uczestnicy rozwijają swoje umiejętności i poszerzają wiedzę ucząc się wspólnie i od siebie nawzajem. Moje szkolenia zbudowane są na kilku zasadach:
– szkolenie jest dla uczestników, nie dla „mądrej głowy”- trenera, wykładowcy;
– najważniejsze jest praktyczne zastosowanie ćwiczonych umiejętności, zdobytej wiedzy;
– w dobrej atmosferze i towarzystwie nauka jest przyjemniejsza i efektywniejsza

Szkolenia menedżerskie
Pracując z grupami na szkoleniach menedżerskich najważniejsze jest dla mnie budowanie świadomości liderskiej i rozwijanie kompetencji niezbędnych do tego by być sprawnym i świadomym szefem.
Zatem jeśli rozpoczynasz swoją pracę jako szef, lider, menager możesz skorzystać z wiedzy i doświadczeń i od początku dzięki poznanym narzędziom budować efektywne zespoły.
A gdy masz już wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami skorzystaj z możliwości przyjrzenia się swojej pracy i stylowi zarządzania. Dynamika zmian otoczenia powoduje, ze to co wiedzieliśmy wczoraj jest już dziś nieaktualne. Uczenie się i rozwój jest jedynym sposobem na bycie sprawnym i efektywnym menedżerem.
Szkolenia dla zespołów.
Bycie w zespole, dzielenie wspólnego czasu i miejsca w zróżnicowanym środowisku to codzienność, która nie zawsze jest prosta i oczywista. Naucz siebie i swoich pracowników rozumienia zasad funkcjonowania w grupie, komunikacji, współpracy rozwiązywania konfliktów by w pełni wykorzystać potencjał własny i całego zespołu.

Umiejętności psychospołeczne
Sukces oprócz wiedzy i doświadczenia zależy dziś w znacznej mierze od tego jak korzystamy z naszych zasobów psychologicznych. Radzenie sobie ze stresem, motywacja, organizacja, asertywność czy komunikacja to wszystko jest dziś niezbędne by skutecznie realizować cele i zadania. Szkolenia te są również doskonałym miejscem by przyjrzeć się sobie i rozwijać swoje potencjały.

Przykładowe tematy szkoleń:
- Sztuka zarządzania zespołami- wprowadzenie.
- Zarządzanie dla ekspertów.
- Budowanie wysokoefektywnych zespołów.
- Sprzedaż jako sztuka budowania relacji z klientem.
- Wystąpienia publiczne czyli jak mówić by nas słuchali.
- Współpraca w zespole czyli nie tylko team building.
- Automotywacja i motywowanie współpracowników.
- Radzenie sobie ze stresem i wypalenie zawodowe.
- Komunikacja interpersonalna.
- Asertywna postawa w realiach pracy.
- Rozwiązywanie konfliktów.

UMÓW

Coaching

Coaching jest interaktywnym procesem, który w rozwoju i osiągnięciu zaplanowanych celów. Stał się on kolejnym etapem pracy z moimi klientami, którzy po szkoleniu poszukiwali czegoś specjalnie dla siebie. Proces coachingu pozwala im kształtować umiejętności, pokonać własne bariery, ograniczenia i osiągnąć wyznaczone cele. Jednocześnie odkrywają swoje własne potencjały i rozwijają je.

Proces obejmuje 6-8 sesji intensywnej pracy a efekty są natychmiastowe.
Umów sesję już dziś!!

Biznes coaching
Coaching jest procesem nastawionym na rezultat, którego osiągnięcie jest naszym wspólnym zadaniem.
Adresowany jest dla osób, które chcą pracować indywidualnie nad rozwijaniem swoich kompetencji zawodowych. Praca z coachem pozwala klinetom przygotować się do zadań, które stoją przed nimi i ich organizacjami, rozwijać umiejętności oraz rozwiązywać problemy z którymi się spotykają. Wspieram moich klientów w zakresie budowania własnego wizerunku, przywództwa, efektywności, publicznych wystąpień, kierowania organizacjami.

Life coaching
Wszyscy jesteśmy „w drodze”. Podróżujemy przez życie, spotykając się ze wszystkimi jego przejawami i próbując w pełni je przeżyć. Często poszukujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania lub klucza, który pozwoli nam zrealizować swoje cele. Life coaching jest procesem, który wspiera te poszukiwania.
Nie rozwiązuję ludziom ich problemów, stwarzam przestrzeń by sami znaleźli rozwiązanie. Towarzyszę w podróży, w którą mnie zabierasz. W zamian dzielę się doświadczeniami, wiedzą i inspiracjami by pełniej doświadczyć drogę, po której idziemy. Wierzę, że mała zmiana jest początkiem wielkich osiągnięć

UMÓW

Wystąpienia / Wykłady

Lata spędzone na sala szkoleniowych, mnóstwo rozmów z uczestnikami, klientami, pacjentami złożyły się na sporą dawkę wiedzy, doświadczeń i historii, którymi dzielę się podczas moich wykładów i wystąpień.

Podobnie jak w każdej innej formie mojej pracy tak i tutaj najważniejszy jest dla mnie kontakt ze słuchaczami. Nie chodzi o to by promować siebie podczas wykładu, tylko by uczestnicy tego spotkania wyszli z niego zainspirowani, zmotywowani do refleksji czy działania.

Najczęściej klienci zwracają się do mnie z prośbami o wykłady z następujących tematów:
- budowanie współpracy
- o sztuce porozumiewania się
- przywództwo
- motywacja, sztuka osiągania celów
- oswajanie stresu

Zawsze wykład jest przygotowany w procesie konsultacji z klientem, tak by odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom uczestników.
To jest Wasz czas a ja jestem podczas wykładu dla Was.

UMÓW

Kontakt