Psychoterapia

Od 2018 roku pracuję jako psychoterapeuta z osobami dorosłymi, a od 2020 r. także z młodzieżą. W duecie z psychoterapeutką prowadzimy również terapię dla par.
W swojej praktyce pracuję w nurcie psychodynamicznym, ukończyłem Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Pracuję w oparciu o naukowo weryfikowane metody i narzędzia rozwojowe a przede wszystkim pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów psychodynamicznych.

W dialogu terapeutycznym, bazując na relacji między terapeutą a pacjentem zajmuję się leczeniem pacjentów. Budując przymierze terapeutyczne z pacjentem realizujemy wspólnie cele jakie w terapii stawia sobie pacjent.

Jak wygląda proces terapeutyczny?

Zacznij od umówienia pierwszej sesji:
- telefonicznie +48 609 331 866
- lub mailowo: kontakt@marcinfurmanski.pl
Zaproponuję Ci kilka (4-6) sesji konsultacyjnych by uważnie Cię wysłuchać oraz zadać Ci istotne dla diagnozy pytania.
Omówimy cele leczenia i w oparciu o kontrakt terapeutyczny zaplanujemy wspólna prace na sesjach.
Proces terapeutyczny.
Każda historia jest inna, każdy z nas ma indywidualną ścieżkę doświadczeń, emocji, relacji. Każdy z nas w swój indywidualny sposób przeżywa bieżące sytuacje, problemy. Proces psychoterapeutyczny jest po to zrozumieć co tak naprawdę nas spotyka i dlaczego. Uświadomić sobie wzorce naszego funkcjonowania i w oparcie o relację terapeutyczną zmienić go zgodnie z celami jakie postawiliśmy w terapii. Czas trwania procesu będzie uzależniony od pracy jaką wykona pacjent i jest z nim na bieżąco omawiany.

Referencje

„Zajęcia z Marcinem, to gwarancja dobrej atmosfery, zrozumienia i nieoceniania. Swoim luzem i otwartością budzi zaufanie, co bardziej angażuje i pomaga przyswoić wiedzę.”

Anna Klepacka

„Od kilku lat współpracujemy w ramach działalności szkoleniowej naszej organizacji. Prowadzone przez Pana Marcina Furmańskiego szkolenia i warsztaty rozwijające tzw. kompetencje miękkie cieszą się dużym zainteresowaniem, odbywają się w miłej i lekkiej atmosferze, choć poruszane zagadnienia nie zawsze takie są 😉 Niezależnie od formuły spotkania (stacjonarnie czy zdalnie, mała czy duża grupa, kadra zarządzająca wysokiego szczebla czy pracownicy poszczególnych wydziałów), każde prowadzone jest adekwatnie do sytuacji i profesjonalnie.”

Agata Motyl

„Szanowny Panie Marcinie 🙂
Ja w naszym spotkaniu uczestniczyłem dziś „w zastępstwie”. Jestem wdzięczny mojej szefowej, że nie mogła uczestniczyć, bo przez to ja miałem możliwość posłuchania o wielu ciekawych rzeczach.”

„Szkolenie bardzo mi się podobało, poruszało wiele ciekawych zagadnień. Najważniejsza jednak była forma: wprost, otwarcie w kontakcie z nami i z poczuciem humoru. Dziękuję bardzo”

„Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Pana dla kadry kierowniczej DUW – szkolenie z zakresu oceny pracownika. Szkolenie bardzo mi się podobało, zwłaszcza jego warsztatowa formuła i Pana otwarta postawa na nas.”

Kontakt