Marcin Furmański

Od 18 lat wspieram ludzi i organizacje w rozwoju jako trener, coach, doradca. Od 3 lat pomagam pacjentom jako psychoterapeuta. Za każdym razem budując relację opartą na zaufaniu, rozumieniu potrzeb i problemów moich klientów i pacjentów.

Ukończyłem Uniwersytet Wrocławski. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 1blisko 20 lat prowadzę szkolenia i coaching dla biznesu, administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych. Łącznie przeprowadził ponad 1900 dni szkoleniowo – coachingowych.
Pracowałem jako trener wewnętrzny w międzynarodowej firmie z sektora finansowo- ubezpieczeniowego. Byłem odpowiedzialny za rozwijanie kompetencji zawodowych doradców finansowo ubezpieczeniowych oraz menedżerów pionu sprzedaży.

Realizuje projekty edukacyjne z następujących obszarów: sprzedaż i obsługa klienta, negocjacje handlowe, wystąpienia publiczne, zarządzanie przez cele, zarządzanie własnym rynkiem, organizacja czasu pracy, motywacja handlowców, zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, asertywna komunikacja, oswajanie stresu i inne.

W pracy opieram się na doświadczeniach praktyków, współczesnej wiedzy z zakresu psychologii i zarządzania oraz własnych doświadczeniach jako handlowca, trenera i menedżera zarządzającego własną firmą.
Poza pacą jestem mężem i tatą dla dwóch córek. Wspólnie podróżujemy, bawimy się i uczymy. A potem…biegam, gram w tenisa, słucham muzyki, czytam i chodzę na poranne seanse do kina.
Jestem autorem i gospodarzem programu radiowego „Misja na Marsa” o tematyce psychologicznej emitowanego we wrocławskim Radio RAM.
Zdobyłem Koronę Maratonów Polski oraz ukończyłem zawody triathlonowe na dystansie Half Ironman, a to doskonały trening zaangażowania i konsekwencji, czyli wartości, które są dla mnie ważne w pracy z grupami szkoleniowymi.

Kontakt