• Firma

  Marcin Furmański właściciel i założyciel firmy od ponad 12 lat wspiera klientów biznesowych, administrację, organizacje pozarządowe a także klientów indywidualnych w rozwoju i podnoszeniu efektywności codziennych działań. W tym czasie przeprowadził ponad 1500 dni szkoleniowych realizując projekty szkoleniowo doradcze w całej Polsce. W swojej pracy kieruje się pomysłami wyniesionymi z tych spotkań oraz doświadczeniem ekspertów, z którymi współpracuje na co dzień. Z każdym rokiem rośnie krąg partnerów biznesowych, którzy dziś wspólnie pracują na rzecz rozwoju osobistego a także efektywności organizacyjno- biznesowej klientów. Tak powstał zespół specjalistów, którzy podzielają wspólne wartości i pod jedną marką świadczą usługi szkoleniowo-doradcze.

 • Misja

  Naszą misją jest wspieranie osób i organizacji w ich rozwoju poprzez wykorzystywanie własnego potencjału, naukę oraz doskonalenie umiejętności każdego dnia.

 • Metoda pracy

  Pracujemy dla naszych Klientów i z naszymi Klientami. Podczas pracy w bezpośrednim, otwartym kontakcie przekazujemy wiedzę, uczymy umiejętności i kształtujemy postawy, które pomagają realizować cele. W oparciu o doświadczenia zachęcamy do refleksji i formułowania wniosków, które przekładamy na codzienne działania. Wyróżnia nas zaangażowanie, pragmatyzm oraz praca w twórczej i dynamicznej atmosferze ponieważ robimy to co lubimy robić.

 • Współodpowiedzialność

  Projekty budujemy od początku do końca wspólnie z Klientem. Bierzemy pełną odpowiedzialność za narzędzia i procesy stosowane w naszej pracy. Od Klientów oczekujemy zaangażowania i konstruktywnego uczestnictwa w procesie szkoleniowo-doradczym. Doświadczenie uczy nas, że takie podejście pozwala sprawnie osiągać zamierzone rezultaty i tym samym oszczędza czas oraz pieniądze.

 • Doświadczenie

  Od ponad 12 lat jesteśmy aktywni na rynku szkoleniowo-doradczym. Mamy w sobie głębokie przekonanie o jakości i znaczeniu codziennej pracy, dlatego sięgamy po sprawdzone metody, które nie obiecują sukcesu bez wysiłku lecz w oparciu o zaangażowanie i konsekwencję. Świadomi dynamiki świata korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii w procesach szkoleniowo-doradczych by ułatwić naszym Klientom prace na co dzień.

 • Zespół

  Nasi trenerzy to praktycy wywodzący się z różnych branż, którzy uczą się każdego dnia by podnosić jakość swojej pracy. Współpracujemy przy realizacji projektów, wymieniamy się doświadczeniami, a przede wszystkim  mamy podobne spojrzenie na rolę, cel i sposób naszej pracy. Uzupełniamy się kompetencjami, różnimy się doświadczeniami. Wspieramy się w działaniach i spieramy w detalach. Jesteśmy dobrze dobranym zespołem, którego efektywność doceniło wielu Klientów.

Opinie o szkoleniach

Marcina Furmańskiego znam i cenię od ponad pięciu lat. Wyjątkowo solidny warsztat narzędziowy wspiera niezwykłą przenikliwością. Pomaga mu ona pokazać najwyższą klasę, gdy trzeba wyprowadzić uczestnika ze strefy komfortu – a to przecież wtedy rozwijamy się najbardziej! Każde spotkanie z Marcinem to niezapomniana podróż w nieznane.

Tomasz Chmura – Kameralnyfitness.pl

Prowadzący w sposób błyskawiczny nawiązuje kontakt z uczestnikami szkolenia. Stara się dotrzeć do każdego z nich, znaleźć i wskazać mu jego słabe i mocne strony. Najlepszym świadectwem jakości prowadzonych szkoleń jest fakt, że uczestnicy często powołują się na informacje i doświadczenia, które wynieśli ze szkoleń i dopytują kiedy będzie następne. Sama byłam uczestnikiem tych szkoleń i bez wątpienia mogę je polecić każdemu, kto chce rozwijać kompetencje miękkie swoje lub swoich pracowników.

Anna Jakubowska – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad