Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i osiągnięciu zaplanowanych celów. Dla nas coaching stał się kolejnym etapem pracy z naszymi klientami, którzy poszukiwali czegoś specjalnie dla siebie. Praca z coachem pozwala im pokonać własne bariery , ograniczenia lub osiągnąć wyznaczone cele jednocześnie odkrywając swoje własne potencjały i rozwijając je.

Kontakt

Skorzystaj z pierwszej darmowej sesji coachingowej

Biznes coaching

Coaching jest procesem nastawionym na rezultat, którego osiągnięcie jest naszym wspólnym zadaniem.

Adresowany jest dla osób, które chcą pracować indywidualnie nad rozwijaniem swoich kompetencji zawodowych. Praca z coachem pozwala klinetom przygotować się do zadań, które stoją przed nimi i ich organizacjami, rozwijać umiejętności oraz rozwiązywać problemy z którymi się spotykają. Wspieramy naszych klientów w zakresie budowania własnego wizerunku, przywództwa, efektywności, publicznych wystąpień, kierowania organizacjami.

Life coaching

Wszyscy jesteśmy „w drodze”.  Podróżujemy przez życie, spotykając się ze wszystkimi jego przejawami i próbując w pełni je przeżyć. Często poszukujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania lub klucza, który pozwoli nam zrealizować swoje cele. Life coaching jest procesem, który wspiera te poszukiwania .

Nie rozwiązujemy ludziom ich problemów, stwarzamy przestrzeń by sami znaleźli rozwiązanie. Towarzyszymy w podróży, w którą nas zabierasz. W zamian dzielimy się doświadczeniami, wiedzą  i inspiracjami by pełniej doświadczyć drogę, po której idziemy. Wierzymy, że mała zmiana jest początkiem wielkich osiągnięć.